Zadzwoń teraz: +48 602 309 602

Factoring

Nie czekaj na pieniądze. Działaj.

Pomagamy w zawarciu umowy factoringowej na dobrych warunkach w każdym banku w Polsce.

Oferujemy również pomoc w pozyskaniu usług factoringowych. Każdy, kto współpracuje lub współpracował ze spółkami skarbu państwa, sieciami handlowymi, dużymi hurtowniami lub koncernami zagranicznymi wie, że warunkiem jest odroczony termin płatności za wystawione faktury – niekiedy nawet do 90 dni. Bardzo często są to sumy znaczące dla stabilności przedsiębiorstwa, lub obarczone pewnym ryzykiem (np. kontrahenci zagraniczni).

W takich wypadkach warto skorzystać z factoringu – dzięki temu otrzymujecie Państwo gwarancję natychmiastowej płatności za wystawione faktury (ok. 3 dni), a ewentualne ryzyko lub zwłokę w płatnościach przejmuje na siebie Faktor (np. Bank).

Factoring w działalności przedsiębiorstw zyskuje coraz większe zainteresowanie, podobnie jak coraz więcej instytucji finansowych ma ten produkt w ofercie. Różnią się natomiast szczegóły oraz parametry każdej z ofert factoringowych - różne banki mają różne oczekiwania wobec Klientów, różne są limity kupowanych faktur w ramach factoringu, różne są procedury i możliwości każdego z dostawców usług faktoringowych. Rozpatrywanie każdej z ofert jest żmudne i czasochłonne, nie gwarantuje również sukcesu. Dlatego też warto zwrócić się do profesjonalisty.

Potrzebujesz kredytu lub biznesplanu?

Jesteś we właściwym miejscu.
Zajmij się swoim biznesem, my zajmiemy się kredytem.

Skontaktuj się

lub zadzwoń już teraz: +48 602 309 602

Dane kontaktowe
 • CFJK Sp. z o.o.
  ul. Juranda ze Spychowa 64B
  03-257 Warszawa
  NIP: 5242773406
  Regon: 360001058
 • Telefon: +48 602 309 602
 • Email: info@kurylowicz.eu
Pierwszy kontakt?
© 2015 - CFJK Sp. z o.o. - Centrum Finansowe Joanny Kuryłowicz. Wszystkie prawa zastrzeżone.