Zadzwoń teraz: +48 602 309 602

Kredyty obrotowe

Zaplecze każdej inwestycji.

Kredyty obrotowe są suplementem każdej inwestycji, dostarczając jej bezpieczeństwa finansowego w bieżących rozliczeniach. Potrafimy pozyskać je szybko i skutecznie.

Kredyt obrotowy dla dewelopera znacząco różni się od standardowych kredytów na działalność bieżącą, zarówno kwotą, jak też sposobem wykorzystania i spłacenia. Wiemy o tym, znamy zasady rozliczeń deweloperskich oraz specyfikę tej branży. Dlatego pomagamy naszym klientom również w pozyskiwaniu kredytów obrotowych, zgodnie z ich bieżącym zapotrzebowaniem. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, które z pewnością będzie pomocne przy wyborze najbardziej odpowiedniego dla Państwa banku.

W działalności deweloperskiej inaczej kształtują się „Wydatki na bieżącą działalność”. Inne są rodzaje należności i zobowiązań określanych mianem krótkoterminowych, inne są również ich kwoty. Doskonale wiemy o tym, że deweloperzy potrzebują kredytów obrotowych o limitach i innych warunkach niż pozostałe przedsiębiorstwa. Dlatego oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie, nieocenione w wyborze banku oraz procesie uzyskania limitu kredytowego.

Potrzebujesz kredytu lub biznesplanu?

Jesteś we właściwym miejscu.
Zajmij się swoim biznesem, my zajmiemy się kredytem.

Skontaktuj się

lub zadzwoń już teraz: +48 602 309 602

Dane kontaktowe
 • CFJK Sp. z o.o.
  ul. Juranda ze Spychowa 64B
  03-257 Warszawa
  NIP: 5242773406
  Regon: 360001058
 • Telefon: +48 602 309 602
 • Email: info@kurylowicz.eu
Pierwszy kontakt?
© 2015 - CFJK Sp. z o.o. - Centrum Finansowe Joanny Kuryłowicz. Wszystkie prawa zastrzeżone.